Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (458 entries)

en: "%s" %s by %s
fa: ((%s)) %s با %s

en: "%s" is a directory, not a file
fa: ((%s)) یک دایرکتوری است، نه یک پرونده

en: "Hello Dolly" is part of the WordPress core
fa: ((سلام دالی)) بخشی از هسته‌ی وردپرس است

en: %1$s file has been skipped because it's %3$s. (Max is %2$s). Check all strings are present before saving. | %1$s files over %2$s have been skipped. (Largest is %3$s). Check all strings are present before saving.
fa[0]: %1$s پرونده بیش از %2$s رد شدند. (بزرگ‌ترین %3$s می‌باشد). قبل از ذخیره، همه‌ی رشته‌ها را بررسی کنید.

en: %1$s string extracted from source code for "%2$s" | %1$s strings extracted from source code for "%2$s"
fa[0]: %1$s رشته از کد منبع برای ((%2$s)) استخراج شد

en: %1$s string found in %2$s | %1$s strings found in %2$s
fa[0]: %1$s رشته در %2$s یافت شد

en: %1$s string translated via %2$s | %1$s strings translated via %2$s
fa[0]: %1$s رشته ترجمه‌شده توسط %2$s

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s already exists in this folder
fa: %s از قبل در این پوشه وجود دارد

en: %s characters will be sent for translation.
fa: %s کاراکتر برای ترجمه ارسال می‌شود.

en: %s dependent file will also be deleted | %s dependent files will also be deleted
fa[0]: %s پرونده‌ی وابسته نیز حذف خواهد شد

en: %s file can't be matched to a known set of strings | %s files can't be matched to a known set of strings
fa[0]: %s پرونده را نمی‌توان با مجموعه‌ای شناخته شده از رشته‌ها مطابقت داد

en: %s file could not be moved | %s files could not be moved
fa[0]: %s پرونده قابل انتقال نیست

en: %s file is writeable
fa: پرونده‌ی %s قابل نوشتن است

en: %s file moved | %s files moved
fa[0]: %s پرونده جابه‌جا شد

en: %s file saved
fa: پرونده‌ی %s ذخیره شد

en: %s fuzzy
fa: %s فازی

en: %s is not a Gettext file
fa: %s یک پرونده Gettext نیست

en: %s new string added | %s new strings added
fa[0]: %s رشته‌ی جدید اضافه شد

en: %s obsolete string removed | %s obsolete strings removed
fa[0]: %s رشته‌ی منسوخ حذف شد

en: %s on disk
fa: %s روی دیسک

en: %s source file will be scanned for translatable strings | %s source files will be scanned for translatable strings
fa[0]: %s پرونده‌ی منبع برای رشته‌های قابل ترجمه اسکن می‌شود

en: %s string | %s strings
fa[0]: %s رشته

en: %s string marked Fuzzy | %s strings marked Fuzzy
fa[0]: %s رشته‌ی فازی مشخص‌شده

en: %s string updated | %s strings updated
fa[0]: %s رشته بروز شد

en: %s translation copied | %s translations copied
fa[0]: %s ترجمه کپی شد

en: %s unique source strings.
fa: %s رشته‌های منبع منحصر به فرد.

en: %s untranslated
fa: %s ترجمه‌نشده

en: %s word | %s words
fa[0]: %s کلمه

en: %s%% translated
fa: %s%% ترجمه‌شده

en: A newer version of Loco Translate is available for download
fa: نسخه جدیدتر Loco Translate برای دانلود در دسترس است

en: API URL
fa: آدرس API

en: API key
fa: کلید API

en: API keys
fa: کلیدهای API

en: API region
fa: منطقه‌ی API

en: About templates
fa: درباره‌ی الگوها

en: About the Tokenizer
fa: درباره‌ی Tokenizer

en: Access to this file is blocked for security reasons
fa: دسترسی به این پرونده به دلایل امنیتی مسدود شده است

en: Active theme:
fa: پوسته‌ی فعال:

en: Add UTF-8 byte order mark
fa: افزودن علامت سفارش بایت UTF-8

en: Add automatic translation services in the plugin settings.
fa: خدمات ترجمه‌ی خودکار را در تنظیمات افزونه اضافه کنید.

en: Add set
fa: افزودن مجموعه

en: Additional files found
fa: پرونده‌های اضافی یافت شد

en: Administrators and auditors may wish to review Loco's <a href="%s">plugin privacy notice</a>.
fa: مدیران و ممیزها ممکن است بخواهند <a href="%s">اعلامیه‌ی حریم خصوصی افزونه</a> را بررسی کنند.

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced configuration
fa: پیکربندی پیشرفته

en: Advanced tab
fa: سربرگ پیشرفته

en: Ajax controller returned empty JSON
fa: کنترل‌کننده‌ی آژاکس JSON خالی را برگرداند

en: Ajax route not found: "%s"
fa: مسیر آژاکس پیدا نشد: ((%s))

en: Allow
fa: اجازه

en: Allow (with warning)
fa: مجاز (با هشدار)

en: Allow full access to these roles
fa: دسترسی کامل به این نقش‌ها را مجاز کنید

en: Are you sure you want to <strong>permanently</strong> delete the following file?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید پرونده‌ی زیر را به صورت <strong>دائمی</strong> حذف کنید؟

en: Assign template
fa: اختصاص الگو

en: Author details
fa: جزئیات نویسنده

en: Auto-translate this file
fa: ترجمه‌ی خودکار این پرونده

en: Available languages
fa: زبان‌های موجود

en: Back
fa: فبلی

en: Backup files will be written when you save translations from Loco Translate editor
fa: هنگام ذخیره‌ی ترجمه‌ها از ویرایش‌گر ترجمه‌ی لوکو، پرونده‌‌های پشتیبان تهیه می‌شوند

en: Binary file missing
fa: پرونده‌ی باینری موجود نیست

en: Blocked paths
fa: مسیرهای مسدود شده

en: Bundle auto-configured
fa: بسته‌ی خودکار پیکربندی شده

en: Bundle configuration saved
fa: پیکربندی بسته ذخیره شد

en: Bundle diagnostics
fa: عیب‌یابی بسته

en: Bundle name
fa: نام بسته

en: Bundle setup
fa: نصب بسته

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
fa: قبلی

en: Cancel
fa: انصراف

en: Changes to this file may be overwritten or deleted when you update WordPress
fa: هنگام بروزرسانی وردپرس، ممکن است تغییرات در این پرونده بازنویسی یا حذف شود

en: Check config repository
fa: بررسی مخزن پیکربندی

en: Check console output for debugging information
fa: خروجی کنسول را برای اشکال‌زدایی اطلاعات بررسی کنید

en: Child theme declares the same Text Domain as the parent theme
fa: پوسته‌ی کودک همان دامنه متن را به عنوان پوسته‌ی والد اعلام می‌کند

en: Choose a language
fa: یک زبان را انتخاب کنید

en: Choose a location
fa: یک مکان انتخاب کنید

en: Choose a new location for these translations
fa: مکان جدیدی برای این ترجمه‌ها انتخاب کنید

en: Click "Connect" to authenticate with the server
fa: برای تأیید اعتبار با سرور، ((اتصال)) را کلیک کنید

en: Click the <a href="%s">setup</a> tab to complete the bundle configuration
fa: برای تکمیل پیکربندی بسته، روی برگه‌ی <a href="%s">نصب</a> کلیک کنید

en: Compiled translations
fa: ترجمه‌های تدوین شده

en: Compiling JSON files
fa: تدوین پرونده‌های JSON

en: Compiling MO files
fa: شروع تدوین پرونده‌‌های MO

en: Configuration reset
fa: پیکربندی بازنشانی شد

en: Configuration saved
fa: پیکربندی ذخیره شد

en: Configure %s
fa: پیکربندی %s

en: Configured domain has no extractable strings | %u configured domains have no extractable strings
fa[0]: %u دامنه‌ی پیکربندی شده هیچ رشته‌ی قابل استخراجی ندارد

en: Confirm delete
fa: تایید حذف

en: Confirm relocation
fa: تایید نقل مکان

en: Connect
fa: اتصال

en: Connected to remote file system
fa: به سیستم پرونده‌ی از راه دور متصل شد

en: Copy
fa: رونوشت

en: Copy target translations from "%s"
fa: کپی ترجمه‌های هدف از ((%s))

en: Core translations &lsaquo; Loco
fa: ترجمه‌های هسته &lsaquo; لوکو

en: Create template
fa: ساخت الگو

en: Create template instead
fa: ساخت الگوی جایگزین

en: Creating this file requires permission
fa: ایجاد این پرونده نیاز به اجازه دارد

en: Custom language
fa: زبان سفارشی

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Delete
fa: حذف

en: Delete %s
fa: حذف  %s

en: Delete Permanently
fa: حذف دائمی

en: Delete redundant files
fa: حذف پرونده‌های زائد

en: Deleting this file requires permission
fa: حذف این پرونده نیاز به اجازه دارد

en: Descriptive name for this set of translatable strings
fa: نام توصیفی برای این مجموعه از رشته‌های قابل ترجمه

en: Directory doesn't exist
fa: دایرکتوری وجود ندارد

en: Directory is writeable
fa: دایرکتوری پرونده قابل نوشتن است

en: Disallow
fa: غیرمجاز

en: Documentation
fa: مستندات

en: Domain path
fa: مسیر دامنه

en: Download action not found
fa: اقدام بارگیری یافت نشد

en: Download controller returned empty output
fa: کنترل‌کننده‌ی بارگیری، خروجی خالی را برگرداند

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit config
fa: ویرایش پیکربندی

en: Edit template
fa: ویرایش الگو

en: Editing %1$s in %2$s
fa: ویرایش %1$s در %2$s

en: Editing of POT (template) files
fa: شروع ویرایش پرونده‌‌های POT (الگو)

en: Editor
fa: ویرایش‌گر

[ctx: Editor]
en: %s translation
fa: ترجمه‌ی %s

[ctx: Editor]
en: Add
fa: افزودن

[ctx: Editor]
en: Auto
fa: خودکار

[ctx: Editor]
en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

[ctx: Editor]
en: Context
fa: محتوا

[ctx: Editor]
en: Context not loaded
fa: محتوا بارگیری نشد

[ctx: Editor]
en: Download
fa: دانلود

[ctx: Editor]
en: Plural
fa: جمع

[ctx: Editor]
en: Remove
fa: حذف

[ctx: Editor]
en: Revert
fa: بازگردانی

[ctx: Editor]
en: Save
fa: ذخیره

[ctx: Editor]
en: Single
fa: مفرد

[ctx: Editor]
en: Source text
fa: متن منبع

[ctx: Editor]
en: Source text not loaded
fa: متن منبع بارگیری نشد

[ctx: Editor]
en: Suggest translation
fa: پیشنهاد ترجمه

[ctx: Editor]
en: Sync
fa: همگام‌سازی

[ctx: Editor]
en: Toggle Fuzzy
fa: تغییر فازی

[ctx: Editor]
en: Toggle code view
fa: تغییر نمای کد

[ctx: Editor]
en: Toggle invisibles
fa: تغییر موارد نامرئی

[ctx: Editor]
en: Translated
fa: ترجمه‌شده

[ctx: Editor]
en: Translation
fa: ترجمه

[ctx: Editor]
en: Translation not loaded
fa: ترجمه بارگیری نشد

[ctx: Editor]
en: Untranslated
fa: ترجمه‌نشده

en: Either this file is missing or the server doesn't have permission to access it
fa: یا این پرونده وجود ندارد یا سرور اجازه دسترسی به آن را ندارد

en: Enable Ajax file uploads
fa: فعال‌سازی بارگذاری پرونده‌ی آژاکس

en: Enter a new location for this file
fa: مکان جدیدی برای این پرونده وارد کنید

en: Error
fa: خطا

en: Exclude
fa: مستثنی

en: Excludes %1$s file over %2$s | Excludes %1$s files over %2$s
fa[0]: %1$s پرونده از %2$s مستثنی شد

en: Extracting strings
fa: استخراج رشته‌ها

en: Failed to build directory path
fa: مسیر دایرکتوری ایجاد نشد

en: Failed to chmod %s
fa: عدم موفقیت در chmod %s

en: Failed to connect to remote server
fa: اتصال به سرور از راه دور انجام نشد

en: Failed to copy %s to %s
fa: %s در %s کپی نشد

en: Failed to create backup file in "%s". Check file permissions or disable backups
fa: پرونده‌ی پشتیبان در ((%s)) ایجاد نشد. مجوزهای پرونده‌ی را بررسی کنید یا پشتیبان‌گیری را غیرفعال کنید

en: Failed to create directory
fa: دایرکتوری ایجاد نشد

en: Failed to delete %s
fa: عدم موفقیت در حذف %s

en: Failed to save file
fa: پرونده ذخیره نشد

en: Falling back to source extraction because %s is missing
fa: در حال بازگشت به استخراج منبع، زیرا %s موجود نیست

en: File access disallowed
fa: دسترسی به پرونده مجاز نیست

en: File backups are disabled in your plugin settings
fa: تهیه‌ی پشتیبان از پرونده در تنظیمات افزونه‌ی شما غیرفعال است

en: File deleted | %u files deleted
fa[0]: %u پرونده حذف شد

en: File does not have a valid header
fa: پرونده، سربرگ معتبری ندارد

en: File doesn't exist
fa: پرونده موجود نیست

en: File info
fa: اطلاعات پرونده

en: File is a directory
fa: پرونده یک دایرکتوری است

en: File is in binary MO format
fa: پرونده در قالب باینری MO است

en: File is protected by the bundle configuration
fa: پرونده توسط پیکربندی بسته محافظت می‌شود

[ctx: File location]
en: Author
fa: نویسنده

[ctx: File location]
en: Custom
fa: سفارشی

[ctx: File location]
en: Other
fa: دیگر

[ctx: File location]
en: System
fa: سیستم

en: File modification is disallowed by your WordPress config
fa: اصلاح پرونده طبق پیکربندی وردپرس شما مجاز نیست

en: File modified
fa: پرونده اصلاح شد

en: File not found
fa: پرونده یافت نشد

en: File prefix
fa: پیشوند پرونده

en: File restored
fa: پرونده بازیابی شد

en: File size
fa: اندازه‌ی پرونده

en: File system access
fa: دسترسی به سیستم پرونده

en: Files and folders within the bundle that contain localized PHP code
fa: پرونده‌ها و پوشه‌های موجود در بسته که حاوی کد PHP بومی‌سازی شده هستند

en: Files found
fa: پرونده‌ها یافت شدند

en: Files in this location can be modified or deleted by WordPress automatic updates
fa: پرونده‌های موجود در این مکان با بروزرسانی خودکار وردپرس قابل اصلاح یا حذف هستند

en: Filter translations
fa: فیلتر ترجمه‌ها

en: Filter...
fa: فیلتر...

en: Find config
fa: یافتن پیکربندی

en: Folder
fa: پوشه

en: Folders within the bundle that contain author-supplied translations
fa: پوشه‌های این بسته که حاوی ترجمه‌های ارائه شده توسط نویسنده هستند

en: Folders within the bundle that will never be searched for files
fa: پوشه‌های موجود در این بسته که هرگز برای پرونده جستجو نمی‌شوند

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر

en: Full documentation
fa: مستندات کامل

en: Fuzzy matching tolerance
fa: اغماض تطبیق فازی

en: Generate hash tables
fa: ایجاد جداول هش

en: Get help with this
fa: در این مورد کمک بگیرید

en: Getting help with Loco Translate
fa: کمک گرفتن از ترجمه‌ی لوکو

en: Go to WordPress Core
fa: به هسته‌ی وردپرس بروید

en: Grant access to roles
fa: اجازه‌ی دسترسی به نقش‌ها

en: Help
fa: کمک

en: Help & support
fa: راهنما و پشتیبانی

en: Home
fa: خانه

en: If you have trouble translating this bundle, consider asking the author for help
fa: اگر در ترجمه این بسته مشکل دارید، از نویسنده کمک بخواهید

en: If you've been given a configuration file by a developer, paste the XML code here
fa: اگر یک توسعه دهنده به شما یک پرونده‌ی پیکربندی داده است، کد XML را در اینجا جای‌گذاری کنید

en: Import config from XML
fa: درون‌ریزی پیکربندی از XML

en: Important
fa: مهم

en: In sync with template
fa: همگام با الگو

en: Include
fa: شامل

en: Include Fuzzy strings
fa: شامل رشته‌های فازی

en: Info
fa: اطلاعات

en: Info and tutorials
fa: اطلاعات و آموزش‌ها

en: Initializing new translations in "%s"
fa: شروع ترجمه‌های جدید در ((%s))

en: Initializing new translations in unknown set
fa: شروع ترجمه‌های جدید در مجموعه‌ای ناشناخته

en: Install manually
fa: نصب دستی

en: Installed languages
fa: زبان‌های نصب شده

en: Invalid locale
fa: محل نامعتبر

en: It needs configuring before you can do any translations
fa: قبل از این‌که بتوانید ترجمه‌ای انجام دهید، به پیکربندی نیاز دارد

en: JSON compilation failed for %s
fa: تدوین JSON برای %s انجام نشد

en: Just copy English source strings
fa: فقط رشته‌های منبع انگلیسی را کپی کنید

en: Just now
fa: همین الان

en: Keep this translation
fa: حفظ این ترجمه

en: Language
fa: زبان

en: Language header is "%s" but file name contains "%s"
fa: سربرگ زبان ((%s)) است اما نام پرونده حاوی ((%s)) است

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Languages &lsaquo; Loco
fa: زبان‌ها &lsaquo; لوکو

en: Last extracted
fa: آخرین استخراج شده

en: Last modified
fa: آخرین اصلاح

en: Last translation
fa: آخرین ترجمه

en: Load config
fa: بارگیری پیکربندی

en: Loading suggestions
fa: بارگیری پیشنهادات

en: Locale code
fa: کد محلی

en: Locale name
fa: نام محل

en: Locked
fa: قفل

en: Loco Translate
fa: ترجمه‌ی لوکو

en: Loco Translate %s
fa: ترجمه‌ی لوکو %s

en: Loco Translate 2.5 adds supports for JSON language pack generation.
fa: افزونه‌ی لوکو 2.5 پشتیبانی‌هایی را برای تولید بسته‌های زبان JSON اضافه می‌کند.

en: Loco Translate is powered by
fa: ترجمه‌ی لوکو قدرت گرفته از

en: Loco Translate requires the "%s" PHP extension. Ask your hosting provider to install it
fa: لوکو به افزونه‌ی PHP ((%s)) نیاز دارد. از ارائه دهنده‌ی میزبانی خود بخواهید آن را نصب کند

en: Loco interrupted by output from %s:%u
fa: لوکو قطع شد با خروجی از %s: %u

en: Loco requires the <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer extension</a> to scan PHP source code for translatable strings
fa: لوکو برای اسکن کد منبع PHP برای رشته‌های قابل ترجمه به <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">افزونه‌ی Tokenizer</a> نیاز دارد

en: Loco, Translation Management
fa: لوکو، مدیریت ترجمه

en: MO file exists for this language already. Delete it first
fa: پرونده‌ی MO از قبل برای این زبان وجود دارد. ابتدا آن را حذف کنید

en: Mark new translations as Fuzzy
fa: ترجمه‌های جدید را به عنوان فازی علامت‌گذاری کنید

en: Maximum line length (zero disables wrapping)
fa: حداکثر طول خط (صفر، محصورسازی را غیرفعال می‌کند)

en: Merge strings from related JSON files
fa: ادغام رشته‌ها از پرونده‌های JSON مرتبط

en: Merged from %s
fa: با %s ادغام شد

en: Merged from source code
fa: ادغام شده از کد منبع

en: Missing template
fa: الگوی ناموجود

en: Modification of POT (template) files is disallowed by the plugin settings
fa: طبق تنظیمات افزونه، تغییر پرونده‌های POT (الگو) مجاز نیست

en: Modification of installed files
fa: اصلاح پرونده‌های نصب شده

en: Modification of installed files is disallowed by the plugin settings
fa: طبق تنظیمات افزونه، تغییر پرونده‌های نصب شده مجاز نیست

[ctx: Modified time]
en: Updated
fa: بروزشده

en: Move
fa: انتقال

en: Move %s
fa: انتقال %s

en: Move files
fa: انتقال پرونده‌ها

en: Need a human?
fa: به یک انسان نیاز دارید؟

en: New language
fa: زبان جدید

en: New template
fa: الگوی جدید

en: New template file
fa: پرونده‌ی الگوی جدید

en: New translations template for "%s"
fa: الگوی ترجمه جدید برای ((%s))

en: No core translation files are installed for this language
fa: هیچ پرونده‌ی ترجمه‌ی هسته برای این زبان نصب نشده است

en: No files found for this language
fa: هیچ پرونده‌ای برای این زبان یافت نشد

en: No language selected
fa: هیچ زبانی انتخاب نشده

en: No previous file revisions
fa: هیچ تغییری در پرونده‌ی قبلی وجود ندارد

en: No translation APIs configured
fa: هیچ API مترجمی پیکربندی نشده

en: No translations found for "%s"
fa: هیچ ترجمه‌ای برای ((%s)) یافت نشد

en: Not recommended
fa: توصیه نمی‌شود

en: Note that the file may not be deletable due to additional ownership permissions
fa: توجه داشته باشید که به دلیل مجوزهای اضافی مالکیت، پرونده قابل حذف نیست

en: Nothing matches the text filter
fa: هیچ چیزی با فیلتر متن مطابقت ندارد

en: Nothing needed updating
fa: هیچ بروزرسانی لازم نیست

en: Notice
fa: توجه

en: Number of backups to keep of each file:
fa: تعداد پشتیبان برای نگهداری از هر پرونده:

en: OK
fa: خوب

en: OK, Load this config
fa: خوب، این پیکربندی را بارگیری کنید

en: Official configuration
fa: پیکربندی رسمی

en: Official plugin page
fa: صفحه‌ی رسمی افزونه

en: Out of sync with template
fa: عدم همگامی با الگو

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: Overwrite existing translations
fa: بازنویسی ترجمه‌های موجود

en: PO file has different source strings to "%s". Try running Sync before making any changes.
fa: پرونده‌ی PO رشته‌های منبع مختلفی با ((%s)) دارد. قبل از انجام هرگونه تغییر، همگام‌سازی را امتحان کنید.

en: PO file has the same source strings as "%s"
fa: پرونده‌ی PO همان رشته‌های منبع ((%s)) را دارد

en: PO file missing
fa: پرونده‌ی PO موجود نیست

en: PO file saved and MO file compiled
fa: پرونده‌ی PO ذخیره و پرونده‌ی MO تدوین شد

en: PO file saved and MO/JSON files compiled
fa: پرونده‌ی PO ذخیره و پرونده‌های MO/JSON تدوین شد

en: PO file saved, but MO file compilation failed
fa: پرونده‌ی PO ذخیره شد، اما تدوین پرونده‌ی MO ناموفق بود

en: Page not found
fa: برگه یافت نشد

en: Parent directory isn't writable
fa: دایرکتوری والد قابل نوشتن نیست

en: Parent theme
fa: پوسته‌ی والد

en: Partially configured bundle
fa: بسته پیکربندی جزئی

en: Pending
fa: در انتظار

en: Permission denied
fa: اجازه رد شد

en: Permission denied to update file
fa: اجازه‌ی بروزرسانی پرونده رد شد

en: Plugin not found: %s
fa: افزونه یافت نشد: %s

en: Plugin settings
fa: تنظیمات افزونه‌ها

en: Plugin translations &lsaquo; Loco
fa: ترجمه‌های افزونه &lsaquo; لوکو

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

[ctx: Plural category]
en: All forms
fa: همه‌ی فرم‌ها

[ctx: Plural category]
en: Few
fa: کم

[ctx: Plural category]
en: Many
fa: زیاد

[ctx: Plural category]
en: One
fa: مفرد

[ctx: Plural category]
en: Other
fa: دیگر

[ctx: Plural category]
en: Two
fa: دو

[ctx: Plural category]
en: Zero
fa: صفر

en: Pretty formatting
fa: قالب‌بندی زیبا

en: Project name
fa: نام پروژه

en: Provide the following text when reporting a problem
fa: هنگام گزارش یک مشکل، متن زیر را ارائه دهید

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: Recently updated:
fa: اخیرا بروزشده:

en: Recommended
fa: پیشنهادی

en: Refusing to copy over an existing file
fa: امتناع از کپی کردن روی پرونده‌ی موجود

en: Relative path from bundle root to the official POT file
fa: مسیر نسبی از ریشه‌ی بسته به پرونده‌ی POT رسمی

en: Relocate
fa: نقل مکان

en: Reset config
fa: بازنشانی پیکربندی

en: Restore
fa: بازیابی

en: Restore %s
fa: بازیابی %s

en: Restrict locales
fa: محدودسازی محل‌ها

en: Revisions are identical, you can delete %s
fa: ویرایش‌ها یکسان هستند، می‌توانید %s را حذف کنید

en: Running plugins:
fa: افزونه‌های در حال اجرا:

en: Save
fa: ذخيره

en: Save config
fa: ذخیره‌ی پیکربندی

en: Save credentials in session
fa: اطلاعات کاربری را در جلسه ذخیره کنید

en: Save settings
fa: ذخیره‌ی تنظیمات

en: Saving PO/POT files
fa: ذخیره‌سازی پرونده‌های PO/POT

en: Saving this file requires permission
fa: ذخیره‌ی این پرونده نیاز به اجازه دارد

en: Scan JavaScript files with extensions:
fa: پرونده‌های جاوا اسکریپت را با این پسوندها اسکن کنید:

en: Scan PHP files with extensions:
fa: پرونده‌های PHP را با این پسوندها اسکن کنید:

en: See FAQ
fa: دیدن سوالات متداول

en: See all core translations
fa: دیدن همه‌ی ترجمه‌های هسته

en: See all plugins
fa: دیدن همه‌ی افزونه‌ها

en: See all themes
fa: دیدن همه‌ی پوسته‌ها

en: See full disclaimer
fa: مشاهده‌ی سلب مسئولیت کامل

en: Server returned invalid data
fa: سرور داده‌های نامعتبر را بازگرداند

en: Set up %s
fa: نصب %s

en: Sets
fa: مجموعه‌ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Setup
fa: نصب

en: Setup tab
fa: سربرگ نصب

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Site options
fa: گزینه‌های سایت

en: Site options apply to all users of Loco Translate across the current site
fa: گزینه‌های سایت برای همه‌ی کاربران ترجمه‌ی لوکو در سایت فعلی اعمال می‌شود

en: Skip PHP files larger than:
fa: بیخیال پرونده‌های PHP بزرگ‌تر از:

en: Skip template
fa: رد کردن الگو

en: Source
fa: منبع

en: Source file paths
fa: مسیرهای پرونده‌ی منبع

en: Source files to scan:
fa: پرونده‌های منبع برای اسکن:

en: Start translating
fa: شروع به ترجمه کنید

en: Strings up to date with %s
fa: رشته‌ها بروز با %s

en: Strings up to date with source code
fa: ترجمه‌ها با کد منبع یکسان هستند

en: Strings will be extracted to:
fa: رشته‌ها در زیر استخراج می‌شوند:

en: Suggested translations
fa: ترجمه‌های پیشنهادی

en: Suggestion
fa: پیشنهاد

en: Super Admin
fa: مدیر کل

en: Support forum
fa: انجمن پشتیبانی

en: Sync with source when template missing
fa: همگام‌سازی با منبع در صورت عدم وجود الگو

en: Syncing PO files
fa: همگام‌سازی پرونده‌های PO

en: System diagnostics
fa: عیب‌یابی سیستم

en: Template file
fa: پرونده‌ی الگو

en: Template file already exists
fa: پرونده‌ی الگو از قبل موجود است

en: Template file created
fa: پرونده‌ی الگو ساخته شد

en: Template missing
fa: الگو ناموجود

en: Template options
fa: گزینه‌های الگو

en: Text Domain cannot be empty
fa: دامنه‌ی متن نمی‌تواند خالی باشد

en: Text domain
fa: دامنه‌ی متن

en: The WordPress Team
fa: تیم وردپرس

en: The containing directory for this file doesn't exist either
fa: دایرکتوری حاوی این پرونده نیز وجود ندارد

en: The containing directory is writeable by %s, so you can add new files in the same location
fa: دایرکتوری دربرگیرنده قابل نوشتن است %s، بنابراین می‌توانید پرونده‌های جدید را در همان مکان اضافه کنید

en: The following file will be moved/renamed to the new location: | The following files will be moved/renamed to the new location:
fa[0]: پرونده‌های زیر به مکان جدید منتقل می‌شوند / تغییر نام می‌یابند:

en: The language of this site is %s.
fa: زبان این سایت %s است.

en: The namespace into which WordPress will load translated strings
fa: فضای نامی که وردپرس رشته‌های ترجمه‌شده را از آن بارگیری می‌کند

en: Theme translations &lsaquo; Loco
fa: ترجمه‌های پوسته &lsaquo; لوکو

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: These plugins have recently loaded translation files into the admin area
fa: این افزونه‌ها اخیرا پرونده‌های ترجمه را در قسمت مدیریت بارگذاری کرده‌اند

en: These translations are not linked to a POT file. Sync operations will extract strings directly from source code.
fa: این ترجمه‌ها به یک پرونده‌ی POT پیوند ندارند. عملیات همگام‌سازی رشته‌ها را مستقیما از کد منبع استخراج می‌کند.

en: Third party services are subject to their own terms of use and may incur costs from the provider
fa: خدمات ثالث منوط به شرایط استفاده خودشان است و ممکن است هزینه‌هایی را از طرف ارائه‌دهنده متحمل شود

en: This bundle doesn't define a translations template file
fa: این بسته، پرونده‌ی الگوی ترجمه را تعریف نمی‌کند

en: This bundle isn't automatically compatible and requires configuring before you can use all the functions of Loco Translate
fa: این بسته به طور خودکار سازگار نیست و قبل از استفاده از تمام توابع ترجمه‌ب لوکو به پیکربندی نیاز دارد

en: This bundle isn't fully configured, so we don't know what the following files are for
fa: این بسته به طور کامل پیکربندی نشده است، بنابراین نمی‌دانیم که پرونده‌های زیر برای چه کاری استفاده می‌شوند

en: This bundle isn't set up for translation in a way we understand
fa: این بسته به روشی که ما درک می‌کنیم برای ترجمه تنظیم نشده است

en: This bundle's configuration has been automatically detected and seems to be fully compatible
fa: پیکربندی این بسته به طور خودکار شناسایی شده است و به نظر می‌رسد کاملا سازگار باشد

en: This bundle's configuration has been automatically detected, but isn't fully complete
fa: پیکربندی این بسته به طور خودکار شناسایی شده است، اما کامل نیست

en: This bundle's configuration is built into Loco
fa: پیکربندی این بسته در لوکو تعبیه شده است

en: This bundle's configuration is provided by the author
fa: پیکربندی این بسته توسط نویسنده ارائه شده است

en: This bundle's configuration is saved in the WordPress database
fa: پیکربندی این بسته در پایگاه داده وردپرس ذخیره می‌شود

en: This bundle's template file doesn't exist yet. We recommend you create it before adding languages
fa: پرونده‌ی الگوی این بسته هنوز وجود ندارد. توصیه می‌کنیم قبل از افزودن زبان، آن را ایجاد کنید

en: This directory can't be written to directly by the web server
fa: این دایرکتوری را نمی‌توان مستقیما توسط وب سرور نوشت

en: This directory is managed by WordPress, be careful what you delete
fa: این دایرکتوری توسط وردپرس مدیریت می‌شود، مراقب باشید چه چیزی را حذف می‌کنید

en: This directory is managed by WordPress. Removed files may be restored during updates
fa: این دایرکتوری توسط وردپرس مدیریت می‌شود. پرونده‌های حذف‌شده ممکن است در هنگام بروزرسانی بازیابی شوند

en: This file can't be updated directly by the web server
fa: این پرونده به طور مستقیم توسط سرور وب بروز نمی‌شود

en: This file may be overwritten or deleted when you update WordPress
fa: هنگام بروزرسانی وردپرس، ممکن است این پرونده رونویسی یا حذف شود

en: This information is for developers to find problems in the bundle setup
fa: این اطلاعات برای این است که توسعه‌دهندگان در نصب بسته‌ی نرم‌افزاری مشکلی پیدا کنند

en: This is NOT a translation file. Manual editing of source strings is not recommended.
fa: این یک پرونده‌ی ترجمه نیست. ویرایش دستی رشته‌های منبع توصیه نمی‌شود.

en: This move operation requires permission
fa: این عملیات انتقال نیاز به اجازه دارد

en: This page was expecting a file, but the path is actually a directory
fa: این برگه منتظر یک پرونده بود، اما مسیر در واقع یک دایرکتوری است

en: This plugin doesn't collect any data from public website visitors.
fa: این افزونه هیچ اطلاعاتی را از بازدیدکنندگان وب‌سایت عمومی جمع‌آوری نمی‌کند.

en: This plugin doesn't have its own translation files, but can be translated in the default text domain
fa: این افزونه پرونده‌های ترجمه خود را ندارد، اما در دامنه‌ی متن پیش‌فرض قابل ترجمه است

en: Tim Whitlock
fa: تیم ویتلاک

en: To create new files here you'll have to connect to the remote file system, or make the directory writeable by %s
fa: برای ایجاد پرونده‌های جدید در اینجا باید به سیستم پرونده‌ی از راه دور متصل شوید، یا دایرکتوری را با %s قابل نوشتن کنید

en: To make changes you'll have to connect to the remote file system, or make the file writeable by %s
fa: برای ایجاد تغییرات باید به سیستم پرونده‌ی از راه دور متصل شوید، یا پرونده را توسط %s قابل نوشتن کنید

en: Translate
fa: ترجمه

en: Translate plugins
fa: ترجمه‌ی افزونه‌ها

en: Translate themes
fa: ترجمه‌ی پوسته‌ها

en: Translate themes and plugins directly in WordPress
fa: ترجمه‌ی پوسته‌ها و افزونه‌ها مستقیما در وردپرس

en: Translation job aborted with %s string remaining | Translation job aborted with %s strings remaining
fa[0]: کار ترجمه با %s رشته‌ی مانده باطل شد

en: Translation progress
fa: پیشرفت ترجمه

en: Translation progress %s%%
fa: پیشرفت ترجمه %s%%

en: Translation template is invalid (%s)
fa: الگوی ترجمه نامعتبر است (%s)

en: Translations don't match template. Run sync to update from %s
fa: ترجمه‌ها با الگو مطابقت ندارند. همگام‌سازی را برای بروزرسانی از %s اجرا کنید

en: Translations have been recently modified in the following bundles
fa: ترجمه‌ها اخیرا در بسته‌های زیر اصلاح شده‌اند

en: Translator credit
fa: اعتبار مترجم

en: Unconfigured bundle
fa: بسته‌ی پیکربندی نشده

en: Unexpected file type
fa: نوع پرونده‌ی غیرمنتظره

en: Unknown author
fa: نویسنده‌ی ناشناخته

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Update Now
fa: هم‌اکنون به‌روزرسانی کنید

en: Upgrade to %s
fa: ارتقا به %s

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload PO
fa: بارگذاری PO

en: Upload PO file
fa: بارگذاری پرونده‌ی PO

en: Upload a translation file
fa: بارگذاری یک پرونده‌ی ترجمه

en: Use this file as template when running Sync
fa: هنگام اجرای همگام‌سازی از این پرونده به عنوان الگو استفاده کنید

en: Use this translation
fa: استفاده از این ترجمه

en: User options
fa: گزینه‌های کاربر

en: User options apply to your WordPress login, across all sites
fa: گزینه‌های کاربر برای ورود به وردپرس شما، در همه سایت‌ها اعمال می‌شود

[ctx: User role]
en: Translator
fa: مترجم

en: Usually the same as the text domain, but don't leave blank unless you mean to
fa: معمولا همان دامنه‌ی متن است، اما تا زمانی که قصد آن را ندارید، خالی نگذارید

en: Version
fa: نسخه

en: Version %s
fa: نسخه %s

en: View
fa: نمایش

en: View template
fa: نمایش الگو

en: Visit official site
fa: مراجعه به سایت رسمی

en: Warning
fa: هشدار

en: We can't find the binary MO file that belongs with these translations
fa: ما نمی‌توانیم پرونده‌ی باینری MO را پیدا کنیم که متعلق به این ترجمه‌ها باشد

en: We can't find the original PO file from which this was compiled
fa: ما نمی‌توانیم پرونده‌ی PO اصلی را که این پرونده از آن تدوین شده است پیدا کنیم

en: We have a database of non-standard bundle configurations.
    If we know your bundle, we'll configure it for you automatically
fa: ما یک پایگاه داده از پیکربندی‌های بسته غیر استاندارد داریم.
    اگر بسته‌ی شما را بشناسیم، به طور خودکار آن را برای شما پیکربندی می‌کنیم

en: Welcome to Loco Translate
fa: به ترجمه‌ی لوکو خوش آمدید

en: What's this?
fa: این چیه؟

en: WordPress
fa: وردپرس

en: WordPress %s
fa: وردپرس %s

en: WordPress Core
fa: هسته‌ی وردپرس

en: WordPress core
fa: هسته‌ی وردپرس

en: WordPress language
fa: زبان وردپرس

en: WordPress updates
fa: بروزرسانی‌های وردپرس

en: Write protected
fa: نوشتن محافظت شده

en: XML parse error
fa: خطا در تجزیه‌ی XML

en: XML setup
fa: نصب XML

en: XML supplied is empty
fa: XML ارائه شده خالی است

en: You can make changes in the Advanced tab if you need to override the current settings
fa: اگر لازم است تنظیمات فعلی را نادیده بگیرید، می توانید در سربرگ پیشرفته تغییراتی ایجاد کنید

en: You can still translate any bundle that has a <a href="%s" target="_blank">template</a>
fa: همچنان می‌توانید هر بسته‌ی نرم‌افزاری را که دارای <a href="%s" target="_blank">الگو</a> ترجمه کنید

en: You can update these translations directly from the editor to the file system
fa: می‌توانید این ترجمه‌ها را مستقیما از ویرایش‌گر به سیستم پرونده بروز کنید

en: You can use existing translations as a template using the Copy feature.
fa: با استفاده از ویژگی کپی می‌توانید از ترجمه‌های موجود به عنوان الگو استفاده کنید.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa: شما مجوزهای لازم برای دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: You're creating translations directly from source code
fa: شما در حال ایجاد ترجمه‌ها به طور مستقیم از کد منبع هستید

en: You're running a development snapshot of Loco Translate
fa: شما در حال اجرای یک اسنپ‌شات توسعه از ترجمه‌ی لوکو هستید

en: You're running the latest version of Loco Translate
fa: شما آخرین نسخه‌ی ترجمه‌ی لوکو را اجرا می‌کنید

en: Your admin language is %s.
fa: زبان مدیریت شما %s است.

en: Your changes will be lost if you continue without saving
fa: اگر بدون ذخیره‌سازی ادامه دهید، تغییرات شما از بین خواهد رفت

en: Your file is identical to the existing one
fa: پرونده‌ی شما با پرونده‌ی موجود یکسان است

en: Your file must be named as shown above where %1$s is the language code, e.g. %2$s
fa: پرونده‌ی شما باید همان‌طور که در بالا نشان داده شده است در جایی که %1$s کدزبان است، نام‌گذاری شود. مثلا %2$s

en: Your version of %1$s is very old. We recommend you upgrade to at least v%2$s, but preferably to the latest stable version.
fa: نسخه %1$s شما بسیار قدیمی است. ما به شما توصیه می‌کنیم حداقل به ورژن %2$s، اما ترجیحاً به آخرین نسخه پایدار، ارتقا دهید.

en: compiled
fa: تدوین‌شده

en: largest is %s
fa: بزرگترین %s است

en: no wildcards
fa: بدون نویسه‌ی عام

en: the web server
fa: وب سرور

en: unconfigured
fa: بدون پیکربندی
